Hakkımızda

Gezmeyi, görmeyi ve paylaşmayı seven bir grup arkadaşız biz. Lakin tek başımıza değiliz. Siz okurlarımızla beraber kocaman bir aileyiz! Hiç bir sınırımız yok; sizinle beraber, sizin tavsiye edeceğiniz camide aynı safta bulunmayı seve seve kabul ederiz. Ama derseniz ki, bu yazıları kaleme alan bireyler olarak siz kimsiniz, şöyle özetleyebiliriz:

Muammer DOLMACI

Ben Muammer, 23 yaşındayım. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Teknolojiyi, internet dünyasını ve sosyal medyayı yakından takip ediyorum. Uzun bir süredir farklı alanlarda blog yazıyorum. 3boyutlu yazıcılara, robotiğe ve Maker hareketine ilgi duyuyorum. Tüm bunların yanında şu güne kadar bir kaç farklı girişimde de bulundum.

Daha detaylı bilgi için kişisel web siteme bakabilirsiniz.

Esma Beyza YILDIZ

Ben Esma, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Yabancı dillere ve psikolojiye ilgi duyuyorum. İngilizce’nin yanı sıra, ileri seviye Fransızca ve başlangıç seviyesinde Arapça biliyorum. Bunların yanı sıra freelance çevirmenlik ve özel ders öğretmenliği yapıyorum.

Rukiye Betül GÜLTEKİN

Merhaba ben Betül. İstanbul Üniversitesi üstün zekalılar öğretmenliği okuyorum. Farklı alanlarda, farklı projelerde yer almayı seviyorum.


Şimdilik yazıları kaleme alan küçük bir ekip olsak da, arka planda projemize fikirleri ve tecrübeleri ile destek veren onlarca arkadaşımız var. Hepsine buradan teker teker teşekkür ediyoruz. Güzel şeylere vesile olunması temennisiyle…

Bize camigezgini [at] gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca sosyal medya üzerinden bizi takip edip, paylaşmayı da unutmayın! 🙂
Facebook: https://www.facebook.com/camigezgini
Twitter: https://www.twitter.com/camigezgini
Instagram: https://instagram.com/camigezgini


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mdolmaci/public_html/camigezgini.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405